23 Nisan coşkusuna ortak oldular

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Anıtpark’ta düzenlenen etkinlikte AK Parti teşkilatları çocuklara oyuncak dağıtarak miniklerle 23 Nisanı kutladı.

23 Nisan coşkusuna ortak oldular
24.04.2023 - 14:47
Haber Merkezi

Düzenlenen programa, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül, Milletvekili Adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, İl ve Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Programda konuşma yapan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bayramın sahibinin çocuklar olduğunu belirterek “Bayramın sahibi çocuklarımızla derler ya, çocuklar gibi şendik.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, yaptığı açıklamada, “Bizler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için milletimizden aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu duygularalar geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu. 

Milletvekili Adayı Ercan Öztürk ise yarınların emanet edileceği çocuklar için var güçleri ile çalışacaklarının altını çizerek “Umudumuz, geleceğimiz, göz bebeğimiz, çocuklar... Türkiye Yüzyılı için atılan her adım sizin için! Çocuklarımız yarınlarımız, yarınlarımız ise umutlarımız... Ülkemizin geleceği ve teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Türkiye yüzyılını hep birlikte hazırlayıp, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımız için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Milletvekili Hakan Kuşçuoğlu ise yaptığı açıklamada, Düzce’mizde Milli egemenliğimizin sembolü 23 Nisanı milletimizin emaneti, çocuklarımızla beraber kutladık. Çocuklarımızın heyecanına teşkilatımızla ortak olduk” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız