Keşir, “Düzcemizi, TBMM’de Düzce’nin evlatları temsil etsin”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim çalışmaları kapsamında Akçakocalı hemşehrileriyle buluştu.

Keşir, “Düzcemizi, TBMM’de Düzce’nin evlatları temsil etsin”
25.04.2023 - 13:51
Haber Merkezi

Teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafın kapısını çalıp bereketli kazançlar dileyen Keşir, kamu kurumu ziyaretlerinde ilçeye hizmetleri için tüm memurlara tek tek teşekkür etti.

“Düzcemizi, TBMM’de Düzce’nin evlatları temsil etsin.”

İlçe merkezinde vatandaşlarla selamlaşan Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti adayları için destek istedi.

“Düzce’yi, Düzceli bilir. Her köyünde bir yakını, her sokağında anısı, hizmetleriyle bıraktığı izler vardır. Kendi adıma yıllardır şehrime hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Adaylarımızdan biri sizin bağrınızdan çıkmış bir isim; devletimizin şefkat eli Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Ercan Öztürk. Diğeri şehrimizin kıymetli esnaflarından, sizden biri Hakan Kuşçuoğlu. Oylarınız ile destek verin şehrimizi en iyi bilen AK Kadro olarak yüce Meclis’te sizi biz temsil edelim. “

AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir daha sonra ilçenin en çok kadın çalıştıran işletmelerini ziyaret etti. Çok katlı otoparktaki ziyaretler keyifli sohbetlere sahne oldu.

“Hemşehrilerimiz talepleri bizim her zaman önceliğimiz.”

Keşir, ziyaretler sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Reyhanlı ve Akkaya köylerinin  sınırları içinde deniz kıyısında 345 dönüm TOKİ'ye tahsis edilen fındık arazilerinin tahsisini kaldırdık. Hastanemizin tadilatını yaptırdık, son teknoloji cihazlarla yeniledik. Dalgakıranları yapmaya başladık.İlçemize fakülte kazandırdık. Köy grup yollarını yaptık. Bunlar ilk anda aklıma gelenler. Hemşehrilerim bunları çok yakından biliyor. Diğer ihtiyaçların karşılanması için de desteğinize talibiz.”

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız