"20 yıldır Düzce'de yaşanan talihsizlikleri hatırlatmak isteriz"

Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit; Millet İttifakı milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz” diyerek sert bir eleştiri geldi.

"20 yıldır Düzce'de yaşanan talihsizlikleri hatırlatmak isteriz"
28.04.2023 - 16:02
Haber Merkezi

2023 Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerine sayılı günler kala, partilerin milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan, Düzce CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan’ın; “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” ifadesine istinaden; “Açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum” şeklinde cevabı geldi.

AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’nun yaptığı açıklamaya bir cevapta, Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten; Millet İttifakı milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz” diyerek sert bir eleştiri geldi.

14 Mayıs’a az bir süre kalmış iken halka anlatacak bir şeyleri olmayanların, siyasetin küllerini alevlendirme çabasını yakından takip ediyoruz diyen Başkan Cemşit açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Millet İttifakı Milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz;

99 depremini yaşamış şehrimizin 20 yılda plansız bir şekilde kentleşmesi “Talihsizliktir”.

20 yılda Düzce’nin Ak Parti tarafından üvey evlat muamelesi görmesi “Talihsizliktir”.

20 yılda Düzce’de tarım alanlarının harap edilmesi “Talihsizliktir”.

Belediyenin şirketlerinin adrese teslim ihaleler vermesi “Talihsizliktir”.

Kin ve öç alma duygusu ile Düzce’nin tarihinin bir bir silinmeye çalışılması “Talihsizliktir”.

Düzce şehir merkezindeki trafik ve otopark sıkıntısı “Talihsizliktir”.

Şampiyonluğa giden Düzcespor’un, ligin ortasında stadını yıkmak “Talihsizliktir”.

Belediyeyi ve şirketlerini borçlandırıp, yatırım yapamamak “Talihsizliktir”.

Modern Sanayi Sitesinde 1.950.000 TL’ye esnafımıza dükkân satmaya çalışmak “Talihsizliktir”.

14 Mayıs günü, Düzce’nin, gelişmesini sağlamak adına, halkın gerçek sorunlarını meclise taşımak adına çaba gösterecek milletvekillerimiz olacak. Bu vekiller de Millet İttifakının vekilleri olacak. Ak Parti Sayın İl Başkanı, sizin de hiç şüpheniz olmasın 20 yıldır yaşattığınız bu talihsizlikleri, Düzce’nin ve Düzcelinin lehine çevirmek adına geliyoruz!”

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız