Başkan Keskin gençlerle bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Parti binasında gençlerle bir araya geldi. Keskin, gençleri büyük ve güçlü Türkiye davasına sahip çıkmaya davet etti.

Başkan Keskin gençlerle bir araya geldi
7.01.2022 - 15:03
İHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl binasında gençlerle bir araya geldi. Kendisini ziyarete gelen gençlerle eğlenceli oyunlar oynayan Başkan Keskin, 2023 ve 2024 hedeflerini gençler sayesinde yakalayacaklarını belirterek, “ Ak gençliğimiz partimiz kurulduğu günden bu güne iktidarımızın ve yaptıklarımızın sürükleyici gücü oldu. 2022 yılında saha çalışmalarımızı daha da hızlandırıyoruz. 2023 ve 2024 hedeflerimizi de gençlerimizle birlikte yakalayacağız. Hep birlikte, kapı kapı gezerek dokunduğumuz insan sayısını iki katına çıkartacağız. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerimizi anlatacağız. Gençlerimizin olduğu her yerde asla umut bitmez, üretim bitmez. Biz AK Parti olarak gençlerimize güveniyoruz. AK kadroların 19 yıllık başarısının bir sırrı da budur” dedi. Gençlerle oyun oynayan Başkan Keskin, gençleri siyaset yapmaya, araştırmaya ve büyük ve güçlü Türkiye davasına sahip çıkmaya davet etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız