AK Partili gençler can dostlarımızı yalnız bırakmadı

AK Partili gençler zorlu kış şartlarında sokak hayvanlarının yardımına koştu. Ak Partili gençler, kış şartlarında barınak ve yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için Düzce’nin çeşitli bölgelerinde bulunan sokak hayvanlarına barınak bırakarak yiyecek dağıttı.

28.01.2022 - 17:13
Güncelleme 28.01.2022 - 17:14
Haber Merkezi
1

AK Parti Gençlik Kolları ve AK Parti Düzce Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı İl genelinde etkili olan kar yağışı sonrası sokak hayvanlarını unutmadı. Kış aylarında barınak ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için AK Parti Gençlik Kolları ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından oluşturulan ekip, can dostlarımıza barınak ve yiyecek dağıttı.

Düzce’de etkili olan kar yağışının ardından barınak ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını unutmadıklarını belirten AK Parti Düzce Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Ahmet Emin Şen, “Biz AK Parti Teşkilatları olarak bulunduğumuz bölgelerde sorumluluklarımızı her zaman biliyoruz. AK Partili Gençler olarak imkânımızın el verdiği şekilde bölgelerimizde bulunan sokak hayvanlarını unutmuyoruz. Düzce genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava sebebiyle yiyecek ve barınak bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızın yanında olduk. Şehir merkezi ve köylerde bulunan can dostlarınıza yanına giderek barınak ve yiyecek bıraktık. Bizler AK Parti olarak topluma nasıl daha faydalı olabiliriz diye düşünüp bu kapsamda çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

 


Editör: Ç. Diger
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • U_A
    U_A
    29.01.2022 15:11

    yemek kaplarına da konabilirdi..yerlerden karlardan yemese hayvanlar kaldığı zaman buz tutuyor .bir işi yaparken tam yapma adına ..

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız