AK Gençlik 40 kişiyle iftara yetişemeyenlerin yanında

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları tarafından ‘İftara 5 kala’ etkinliği devam ediyor.

AK Gençlik 40 kişiyle iftara yetişemeyenlerin yanında
8.04.2022 - 12:39
Haber Merkezi

AK Parti Gençlik Kolları tarafından Ramazanın ilk gününden itibaren yapılan ‘İftara 5 kala’ etkinliği yoğun katılımla sürüyor.

Her yıl düzenlenen ‘iftara 5 kala’ etkinliği kapsamında şehrin farklı noktalarında iftara yetişemeyen vatandaşlara iftariyelikler, AK Gençler tarafından veriliyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren devam eden etkinlik yoğun katılımla Düzce’de sürüyor. AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından kurulan 40 kişilik ekip Çoban kavşağı, Kervan kavşağı, Hastaneler ve Otogarlarda iftara yetişemeyen vatandaşlara iftariyelikleri ikram ediyor.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, yoğun bir katılımla etkinliğin devam ettiğini belirterek, “Programımızın amacı ramazan ayında iftara yetişemeyen, yolda kalan, ışıklarda takılan, hastanelerde hastalarını bekleyen ve otogarlarda, otobüs bekleyen vatandaşlarımıza oruçlarını açmaları için ikramlarda bulunuyoruz. Yaptığımız bu etkinliği Ramazanın her günü, 30 gün boyunca yapacağız. Ramazanın ilk gününden itibaren yapmaya başladık zaten her gün yapıyoruz. Bu etkinliğe, İftara 5 kala başlıyoruz ezanın okunmasıyla beraber bitiriyoruz. Sonrasında arkadaşlarımızla beraber iftarımızı yapıyoruz. Bu program 81 ilin 81’inde beş yıldır yapılıyor” ifadelerinde bulundu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız