AK Parti ailesi bayramlaştı

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

AK Parti ailesi bayramlaştı
8.07.2022 - 20:16
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Bayramlaşma programına, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Düzce Millet Vekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, ilçe ve belde başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları ve partililer katıldı.

Düzenlenen programda partililerle bayramlaşan İl Başkanı Mustafa Keskin, tüm partililere aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Yaptığı konuşmasında AK Parti ailesi olarak sürekli sahada olduklarını belirten Başkan Keskin, “Çok değerli dava arkadaşlarım, hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Hepiniz bayramlaşma programımıza hoşgeldiniz. Bu kurban bayramını buruk bir şekilde geçiriyoruz. Düzce’mizde şehitlerimiz var. Onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Teşkilatımızda görev yapmış, rahmeti rahmana kavuşan tüm teşkilat mensuplarımıza rahmet diliyorum. Değerli dava arkadaşlarım Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, AK Parti Hükümeti tüm kademleriyle bu milletin başını öne eğdirmemek için var güçleriyle çalışıyor. NATO’da büyün Dünya’da bir hikaye yazıyoruz. Allah’a hamdolsun Türkiye’de de bir hikaye yazıyoruz. Allah’a hamdolsun sizlerin sayesinde, sizlerle beraber, siz değerli dava arkadaşlarımızla beraber bir hikaye yazıyoruz. Vekillerimizle, belediye başkanlarımızla beraber Düzce’de de bir hikaye yazıyoruz. Bunun farkında olmanızı ve sizlerin nasıl bir özveriyle çalıştığınızın altını çizmek istiyorum. Pandemi sürecinden sonra bu teşkilatlar tüm saha da insanlarla beraber oldular. Bütün ilçelerin sıkıntılarını, köylerin sıkıntılarını görmek için buralara giden ilçe başkanlarım, belde başkanlarım, İl Genel Meclisi Üyesi ve Belediye Meclisi Üyesi arkadaşlarım var. Hepsinden Allah razı olsun. Ben İl başkanınız olarak sizlerle gurur duyuyorum. Şundan emin olun 2023 yılına giderken işte bu kadrolar bir tarih yazacak Düzce’de. Hepiniz buna inanın. Gittiğimiz yerlerde bu kadar bir misafir perverlikle karşılaşıyoruz ki Cumhurbaşkanımızı o kadar çok seviyor ki bu millet bizleri bağırlarına basıyor bu millet. Köy köy, mahalle mahalle geziyoruz. İnanın 2023 seçimlerinde bir tarih yazacağız. Sevgili dava arkadaşlarım hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Aile olarak nice bayramlarda buluşmak üzere, hepinize saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.


Editör: Ç. Diger