Keskin’den AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü mesajı

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ak Parti’nin 21. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Keskin’den AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü mesajı
15.08.2022 - 13:27
Güncelleme 15.08.2022 - 13:29
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Keskin mesajında, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her şey Türkiye için ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak diyerek başlattığı siyasi mücadelemiz bugün 21. yılına ulaşmıştır.

“HER SEÇİMDE BAŞARILARINI KATLAYARAK ARTTIRDI”

Ülkemizin ve milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan partimiz, umudun ve inancın adı olmuş, ülkemizi önemli ve stratejik bir ülke haline getirmiştir. 14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.

Bugün 21. yaşımıza giriyoruz, geriye dönüp baktığımızda partimiz her geçen gün daha dinamik, daha heyecanlı, çok daha gençleşen ve geleceğe umutla bakan kadroları ile ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşımak için gece gündüz çalışmaktadır. Ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için aşkımız ve heyecanımız bakidir.

“HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

Bu duygu ve düşüncelerle AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim.

AK Parti’mizin 21. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabb’im, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: C. Sandıkçı