Ercan Öztürk aday adaylık müracaatını yaptı

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi Düzce Aile Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden istifa eden Ercan Öztürk, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Ercan Öztürk aday adaylık müracaatını yaptı
16.03.2023 - 13:39
Haber Merkezi

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi AK Parti milletvekili aday adaylığı başvuruları başladı. Aile Sosyal Hizmetler Müdürü Ercan Öztürk’te kamuda ki görevinden istifa ederek AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Sekteri Ali Süler’e dosyasını teslim eden Öztürk, “14 Mayısta yapılacak olan milletvekilliği seçimi için aday adaylık başvurumuzu yaptık. Allah bize, milletimize, partimize hayırlısını nasip etsin. Ben daha önce sosyal devletin ete kemiği büründüğü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında hizmete başladım. Daha sonra Aile Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü yaptım. Ayağımın tozuyla da deprem bölgesinden geliyorum. Partimizin hükümetimizin neler yaptığını neler yapmaya çalıştığının farkında olan biri olarak bugün başvuru yaptım. Hizmetlerime Allah nasip eder Cumhurbaşkanımız da uygun görürse bundan sonra milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Bu süreçte bürokratlık döneminde bize desteklerini esirgemeyen siyasi büyüklerimizden, Düzce halkından Allah razı olsun. Bu süreçte de desteklerini istiyorum” dedi.

 Açıklamanın arıdan Ercan Öztürk’ün yakınları hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız