“Trafik denetlemelerini doğru buluyorum”

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan bayram öncesinde sürücülere önemli uyarılarda bulundu. Ekiplerin denetleme yaptığı esnada bir sürücü yapılan uyarıların doğru olduğunu belirterek, “Emniyetin uyarılarını çok dikkate aldığımı söyleyemeyeceğim. Hız yapıyorum” dedi.

 “Trafik denetlemelerini doğru buluyorum”
15.04.2023 - 12:23
İHA

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, gece saatlerinde Anıtpark Kavşağı’nda sürücülere yönelik denetim gerçekleştirdi. Ekipler tarafından sürücülere, emniyet kemeri kontrolü, sigorta, muayene ve alkol testi yapıldı. Sürücülerin kurallara uyduğu görüldü. Öte yandan, polis ekipleri tarafından yaklaşan bayram öncesinde sürücülere hız yapmamaları, araç kullanırken telefon ile oynamamaları ve uzun yola çıkarken uykusuz çıkmamaları konularında uyarıda bulunuldu.

 “Ben hız yapıyorum da ama yine de gerekli”

Ekiplerin uygulama yaptığı noktada durdurulan bir sürücü, “Bu tarz trafik uygulamaları gerekli. Ben hız yapıyorum da ama yine de gerekli. Emniyetin uyarılarını çok dikkate aldığımı söyleyemeyeceğim” dedi. Polis ekipleri ise sürücüye bayram tedbirleri çerçevesinde diğer sürücülerin can güvenliği konusunda daha dikkatli olması konusunda uyardı.

 “Trafik denetlemelerini doğru buluyorum”

Kurallara uyduğunu belirten sürücü Ümit Gürcan, “Trafik denetlemelerini doğru buluyorum. İkazları dikkate alıyorum” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız