Zabıta ihlallere göz açtırmıyor

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte çevre ilçe ve beldelerden merkeze yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarının güzergaha uyum denetimi gerçekleştirdi.

Zabıta ihlallere göz açtırmıyor
21.06.2023 - 15:51
Güncelleme 21.06.2023 - 15:56
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe ve belde toplu ulaşım araçlarınıa yönelik güzergah denetimi gerçekleştirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile ortaklaşa yapılan ve Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde yapılan denetimlerde ile şehir merkezi ile ilçeler ve beldeler arasında taşımacılık yapan yolcu otobüslerinin Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmeyen, güzergah dışına çıkan araçlarına yönelik işlem yapıldı.

Şoförlere yolcu taşıma kurallarını hatırlatan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, minibüs şoförlerinin idari yaptırımla karşılaşmamaları için araç sürücülerini güzergah konusunda uyardı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız