2 yabancı uyruklu şubeye teslim edildi

Düzce’de trafik kazalarının önlenmesi ve vatandaşların trafikte güvenliğinin sağlanması için uygulama yapan trafik ekipleri kamyonet kasasında yolculuk yapan düzensiz göçmenleri yakaladı. Ekipler, şahısları Sınır Kapıları Yabancı İşlemleri şubesi ekiplerine teslim ederken kamyonet sürücüsüne ise cezai işlem uyguladı.

2 yabancı uyruklu şubeye teslim edildi
25.08.2023 - 13:46
Güncelleme 25.08.2023 - 18:20
İHA

Düzce’de trafik kazaların önlenmesine ve vatandaşların trafikte güvenliğinin sağlanması amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri denetim ve uygulamalarına hız verdi. Şehrin çeşitli noktalarında sık sık yapılan denetimlerde sürücülerin ve yayaların yaptığı birçok olumsuzluklara karşı ekipler uyarılarda bulunurken zaman zaman da cezai işlem uyguluyor.

Ekiper şehir merkezinde yaptıkları denetimler sırasında inşaat malzemeleri taşıyan bir kamyoneti durdurdu. Kasasında inşaat malzemeleriyle birlikte 2 yabancı uyruklu şahsı taşıyan kamyonette denetim yapan trafik ekipleri, şahısları Sınır Kapıları Yabancı İşlemleri Şubesi ekiplerine teslim etti. Kamyonet sürücüsüne ise açık kasada güvenlik almadan yolcu taşımaktan 2 bin 753 TL cezai işlem uyguladı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız