Düzcede huzur uygulaması

Düzcede huzur uygulaması
27.05.2021 - 14:03

 

Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen Güven Huzur uygulaması kapsamında, Düzce’de 25 farklı noktada denetim gerçekleştirildi. Yapılan uygulamalarda aranan 4 şahıs yakalanırken, toplamda 103 bin 345 liralık cezai işlem uygulandı.

Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen Huzur Güven Uygulaması Düzce’de de gerçekleştirildi. İl merkezinde 7 nokta ve ilçe merkezlerinde de 3’er nokta olmak üzere toplam 25 noktada uygulama gerçekleştirildi. Emniyet müdürlüğüne bağlı tüm birimlerin katıldığı Huzur Güven uygulamasında onlarca araç trafik yönünden, yüzlerce kişi ise asayiş yönünden kontrol edildi. Sokağa çıkma kısıtlamasından muafiyetlerin yanı sıra GBT kontrolleri yapılan şahıslardan 4’ünün araması olduğu tespit edilince gözaltına alındılar.

Ayrıca trafik yönünden yapılan kontrollerde alkollü araç kullanan, araç sigorta ve muayenesi olmayan, direksiyon başında telefonla konuşan, emniyet kemeri takmayan, sis farları açık bir şekilde yolculuk yapan ve trafik kurallarına uymayan sürücülere de cezai işlemler uygulandı.

İl genelinde 25 farklı noktada yapılan ve yaklaşık 250 polisin katıldığı uygulamalarda toplamda 103 bin 345 lira para cezası kesildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız