Yangına anında müdahale

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 1. Organize Sanayi Bölgesinde kauçuk ile metal parça üretimi yapan fabrikada meydana gelen yangına kısa sürede müdahale etti.

Yangına anında müdahale
5.02.2022 - 18:57
Haber Merkezi

Düzce’de kauçuk ve metal parça üretimi yapan fabrikada meydana gelen yangına Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kısa sürede müdahale ederek, bölgenin en donanımlı teşkilatı olduğunu bir kez daha gösterdi. 1.OSB’de bulunan bir fabrikada yangın çıktığı ihbarını alan ekipler, 5 araç ve 15 personel ile 8 dakika içerisinde olay yerine ulaştı.

Havalandırma fanlarından çıkan yangın sebebiyle hem alevler hem de fabrikanın tamamına yayılan dumanlarla mücadeleye giren ekipler, yaklaşık 1 buçuk saatlik çalışmanın ardından yangını söndürerek dumanların tahliyesini sağladı. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi neticesinde büyümeden önlenen yangında ufak çaplı maddi hasar oluştu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız