Dereye uçan arabadan çıktı, arkadaşını yalnız bırakmadı

Düzce’de akşam saatlerinde dere kenarından ana yola çıkmaya çalışan otomobil sürücüsü virajı alamayınca köprüden uçtu. Kazada 3 kişi yaralandı. Otomobilden çıkan ve ıslanan yaralı ise yaralanan sürücüyü bir an olsun yalnız bırakmadı.

Dereye uçan arabadan çıktı, arkadaşını yalnız bırakmadı
14.02.2022 - 11:40
İHA

Kaza, akşam saatlerinde Düzce merkeze bağlı Ağa Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, … plakalı otomobili kullanan ….  Ağa Mahallesi’nden geçen Asar Deresi kenarından ana yola çıkarak şehir merkezine dönmek istedi. Ancak sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil köprünün üzerinden takla atarak dereye uçtu. Kazada sürücü …. ile otomobilde bulunan …. ve …. yaralandı. Dere içinde ters dönen otomobili gören vatandaşların yardımıyla çıkan sürücü ve yolcular, kenara çıkartılırken, olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahalesini yaptı. Daha sonra yaralılar Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi.

 

Islak ıslak arkadaşını bırakmadı

Diğer taraftan dereye uçan otomobilden çıkartılan yolcu …, arkadaşı sürücü…. ambulansa alınırken bir an olsun yanından ayrılmadı. Yaralı arkadaşına kendi yaralarına ve ıslaklığına aldırmadan teselli olmaya çalışan  … kazayı gören bir vatandaş montunu vererek ısınmasına yardımcı oldu.

Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

 


Editör: C. Sandıkçı