Kaldırım araç parklanması denetimleri aralıksız devam ediyor

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince engelli rampaları, yaya kaldırımı, otobüs duraklarına yapılan parklanmalara ve bisiklet yolunu işgal eden motorsiklet sürücülerine yönelik yapılan denetimler kapsamında 16 sürücüye idari para cezası uygulandı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde yapılan denetimler aralıksız devam ediyor.

3.11.2022 - 11:19
Güncelleme 3.11.2022 - 16:31
Haber Merkezi

Bu kapsamda, başta okul bölgeleri olmak üzere Namık Kemal Caddesi, Hastane Caddesi, Rasim Betir Paşa Bulvarı, Süleyman Kuyumcu Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde yapılan denetimlerde, kaldırımlara park ederek işgal eden ve yayaların can güvenliğini tehlikeye düşürdüğü tespit edilen 5 araç sürücüsüne idari para cezası uygulandı.
Araç trafiğine kapalı olan İstanbul Caddesi üzerinde de yapılan denetimlerde bisiklet yolunu kullanan 11 motosiklet sürücüsüne “2918 karayolları trafik kanunu 47-1c(trafik levha, işaret ve cihazlarına uymadığı)” maddesine uyarınca 11 motosiklet sürücüsüne idari para cezası uygulandı.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız