Şüpheli uzaktan akrabası çıktı!

Düzce Valiliği, Pazar günü oynanan Düzcespor-Amedspor futbol karşılaşması sonrası basına yansıyan olaylarla ilgili bir açıklama yaptı.

Şüpheli uzaktan akrabası çıktı!
12.12.2022 - 17:43
Haber Merkezi

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Düzcespor taraftarları arasında 3-4 kişinin kendi aralarında sözlü münakaşa yaptıktan sonra ilk yarı sonrası stattan ayrıldıkları, çay mahallesi dere kenarında bir araya gelerek kavgayı devam ettirdikleri tespit edilmiştir. Kavga esnasında, silahla ateş edilmesi sonucu C.A. (2004 Düzce doğumlu) vurularak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır.

Vefat eden şahsın Düzcespor-Amedspor maçına hiç gelmediği, arkadaşlarının davetiyle parka gittiği anlaşılmıştır. Olayı gerçekleştiren şüphelinin, maktulün uzaktan akrabası olan B.A. (1997 Düzce doğumlu) olduğu anlaşılmıştır. 

Konunun, Düzcespor-Amedspor karşılaşması ve taraftarları ile alakalı olmadığı alınan ifadeler ve yapılan tahkikatta anlaşılmıştır. Şüpheliler gözaltına alınmış olup tahkikat devam etmektedir.”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız