Kediyi kurtarmak isteyen genç tırmandı ama başaramadı

Akçakoca ilçesinde reklam tabelasının üzerine çıkan kediyi kurtarmak için vatandaşlar seferber oldu. Miyavlayan kedi önce bir sopa yardımı ile kurtarılmaya çalışıldı olmayınca bir genç tırmanarak indirmek istedi. Uzun uğraşlar sonrasında kedi kendi kendine çıktığı yerden ayağı indi ve kayıplara karıştı.

Kediyi kurtarmak isteyen genç tırmandı ama başaramadı
12.01.2023 - 16:16
Haber Merkezi

Akçakoca ilçesi sahil kesiminde belediye tarafından yaptırılan kalp şeklinde tabelanın üzerine çıkan kediyi gören vatandaşlar bulunduğu yerden kurtarmak istedi. Miyavlayan kediye yardım etmek isteyen halk önce uzun bir sopa ile yardımcı olmaya çalıştı. Çalışma başarılı olmayınca bu sefer bir genç tırmanarak indirmek için uzun uğraşlar verdi. Uzun süre sonra yaramaz kedi bulunduğu yerden geri geri inmeye çalıştığı sırada bir vatandaşın kedinin belinden çekerek kurtarılarak doğal yaşam alanına bırakıldı.

Kedi anında gözden kayboldu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız