Sanıklar son kez hakim karşısına çıktı

Düzce'de uyuşturucu madde ticareti yaptıkları gerekçesiyle yargılanan sanıklar, 10 ile 15 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırıldı.

Sanıklar son kez hakim karşısına çıktı
8.04.2023 - 14:49
İHA

Uyuşturucu madde sattıkları gerekçesiyle Düzce 2. Ağır Ceza Mahkemesince haklarında dava açılan sanıklar F.B., F.P.P ve O.B., son kez hakim karşısına çıktı. Sanıklar F.B. ve O.B., uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan ayrı ayrı olmak üzere 15’er yıl hapis cezası ve 30'ar bin TL adli para cezasına çarptırıldı. Sanık F.P.P.’ye de uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası ve 8 bin 320 TL adli para cezası verildi.

2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan yabancı uyruklu sanıklar J.P. ve M.K.K. ise uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan ayrı ayrı olmak üzere 10’ar yıl hapis cezası ve 20'şer bin TL adli para cezasına çarptırıldı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız