DÜZCE’YE YAKIŞMIYOR!

Düzce Belediye Başkanlığınca ikincisi düzenlenen "Dünya Düzce Günleri"nde alınan güvenlik tedbirlerine rağmen gençler arasında çıkan kavgalar ve büyüyen olaylar, güvenlik önlemlerinin mi yoksa eğlence kültürünün mü yetersiz kaldığı sorularını akıllara getirirken Düzce’ye yakışmayan görüntülere sahne oluyor.

DÜZCE’YE YAKIŞMIYOR!
3.08.2023 - 17:11
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce’nin tanıtımını yapmak ve gençlerin heyecanına ortak olmak üzere geçtiğimiz sene başlatarak geleneksel hale getirmek istediği “Dünya Düzce Günleri”, bu yıl 1-8 Ağustos tarihleri arasında Anıt park Meydanı’nda düzenleniyor. 

Düzcelilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte gençler tarafından sevilen ünlü sanatçılar Semicenk ve Motive’nin konserleri geride kalırken, festival alanına yasaklı madde ve alkol sokulduğu, bundan dolayı ise her akşam kavga çıktığı görülüyor.

Sıkı güvenlik önlemlerinin alınmasına rağmen sanatçıların şarkılarını yarıda kesmesine sebep olan kavgalar, 7’den 70’e eğlenmek isteyen vatandaşların mağduriyetine sebep oluyor.

Aylar süren hazırlığın ardından birbirinden ünlü isimleri konuk ederek Düzcelilerle buluşturan festivalin kalan günlerinde tatsız olaylar yaşanmaması için emniyet ekiplerince güvenlik tedbirlerinin artırılması bekleniyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 23.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız