Gençleri kötü alışkanlıklardan korumak istiyorlar

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde ki bulunan mesire alanları, sokak ve caddelerde gece saatlerinde polis ve jandarma ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirildi.

Gençleri kötü alışkanlıklardan korumak istiyorlar
23.10.2023 - 13:35
İHA

Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz'ün talimatları sonrasında ilçede bulunan mesire alanları, sokak ve caddelerde gece saatlerinde denetimler sıklaştırıldı. Özellikle alkol kullanımının yasaklandığı Gırgın Çayırı Mesire alanında gece saatlerinde denet gerçekleştirildi.

Bu çerçevede Kaynaşlı’daki gençleri her türlü kötü alışkanlıktan korumayı amaçladıklarını ifade eden Kaymakam Ali Açıkgöz: “Anayasamızın 58. maddesi bizlere ‘Gençleri alkol düşkünlüğünden, uyuşturucu maddelerden, suçluluk, kumar ve benzeri kötü alışkanlıklardan korumak için gerekli tedbirleri almak’ gibi bir vazife yüklüyor. Bunun için ilçemizdeki gençlerimizi korumak, ailelerin huzur içerisinde saat kaç olursa olsun mesire alanlarımızdan faydalanmalarını temin etmek için tüm gücümüzle gayret edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız