Belediye uyarı tabelaları astı

Düzce Belediyesi şehir merkezinin muhtelif noktalarında yapılan peyzaj çalışmalarının korunması için uyarı tabelaları astı.

Belediye uyarı tabelaları astı
18.06.2019 - 18:37

DÜZCE Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaz dönemi ile birlikte muhtelif noktalarda yapılan peyzaj çalışmaları ile mevsimlik çiçeklerin korunması için tabelalı uyarı sistemi uyguladı. Şehir merkezinin çeşitli noktalarında kavşaklarda, orta refüjlerde ve parklarda yapılan çalışmalar kapsamında dikilen mevsimlik çiçeklerin koparılmaması için vatandaşlara “Çiçekler Yerinde Güzeldir, Lütfen Çiçeklere Dokunmayınız, 24 Saat Kamera İle İzlenmektedir” şeklinde uyarı levhaları asıldı.

Konu hakkında yapılan açıklamada, “Şehrimizin önce göze hitap etmesi, görüntüsü ile yaşayanlara huzur vermesi için yaptığımız peyzaj çalışmaları, bazı duyarsız vatandaşlarımızdan zarar görmektedir. Bitkilerin de birer canlı olduğunu unutmamalı ve buna göre hareket etmemiz gerektiğini kıymetli vatandaşlarımıza bir kez daha hatırlatmak ister, anlayışları için teşekkür ederiz” denildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız