Düzce Belediyesi musilaj temizliği yaptı

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Marmara Denizi’nde görülen musilaj için İstanbul’a giderek temizlik çalışmalarına destek verdi.

Düzce Belediyesi musilaj temizliği yaptı
18.06.2021 - 13:08

Marmara Denizi’nde son zamanlarda görülen Musilaj için birçok kurum devreye girdi. Başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere birçok kurum deniz üzerinde oluşan musilajları temizleme çalışmaları yaparken, Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü de bu çalışmalara destek verdi. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer’in önderliğinde bölgede çalışmalara katılan temizlik işleri personeli onlarca kilo musilaj temizliği yaptı.

Başkan Yardımcısı Tuncer, “Sadece Düzce'de değil, bölgemizde ihtiyaç duyulan her yerde varız. Marmara Denizinde oluşan deniz müsilajının (salyası) temizliğinde Düzce Belediyesi ekipleri olarak tüm gücümüzle bulunduk. Temizlediğimiz müsilajları ne yapıyoruz diye merak ediyorsanız; Sayın Faruk Özlü’nün ArGe'ye verdiği önemi yakın zamanda hep birlikte göreceğiz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız