Otogarda yaz temizliği

‘Temiz Şehir Düzce’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi, 1 Temmuzda sona erecek olan kısıtlama süreci öncesinde yüzlerce kişiyi ağırlayan Düzce otogarının giriş çıkışları ile peronlar ve otoparklarını tazyikli su ile yıkadı.

Otogarda yaz temizliği
23.06.2021 - 16:23

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Zabıta Amirliği ve İtfaiye ekipleri tarafından dış cephe camları yıkanarak yaz temizliği yapıldı. Terminalin iç bölümlerinde günlük yapılan temizlik çalışmalarına ilave olarak dış cephede düzenli aralıklarla yıkanarak temizleniyor.

1 Temmuz’da sona erecek olan tam kısıtlama süreci öncesinde baştan aşağı yaz temizliği yapan ekipler, otogarı pırıl pırıl yaptı. Ekipler, otobüs terminalinde bulunan camları tazyikli suyla yıkayıp silerken, yolcuların ortak kullanım alanları, zemin ve süs havuzlarının yanı sıra peronları da temizledi.

Otogar yazıhane sahipleri ve yolcular yapılan temizlikten memnun kaldıklarını belirterek Düzce Belediyesine teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız