Vatandaş pislikten şikayetçi

Çilimli İlçesi’ne bağlı Pırpır Köyü sakinleri, köy sınırlarında faaliyet gösteren tarım ve hayvancılık firmasının etrafa mikrop saçtığını belirterek, rahatsız olduklarını söylediler.

Vatandaş pislikten şikayetçi
30.09.2023 - 13:14
Güncelleme 30.09.2023 - 14:21
Özel Haber

Çilimli İlçesi’nde büyükbaş hayvancılık ve tarım sektöründe faaliyet gösteren firmanın çevreyi kirlettiği iddia ediliyor. Hayvansal atıkların doğaya salındığını belirterek rahatsız olduklarını ifade eden köy sakinleri, Whatsapp İhbar Hattı’mıza ulaştılar.

Çektikleri fotoğrafları göndererek çevre kirliliğinin boyutunu göstermek isteyen vatandaşlar, atık suların dereye oradan da Melen çayına karıştığını belirttiler. Pis kokudan rahatsız olduklarını anlatan köylüler, yol üzerindeki hayvansal atıklardan tarlalarına gidemedikleri de söylediler.

Mağdur olduklarını ve firmanın bir an önce arıtma tesisi ile ilgili çalışmaları bitirmesini isteyen vatandaşlar, “Biz firmanın yaptığı ticari faaliyetten rahatsızlık duymuyoruz. Ancak etrafa verdikleri zarardan çok rahatsızız. Sizin bizim sesimizi duyurmanızı istiyoruz. Yetkililerin gerekli denetimleri yapmalarını bekliyoruz” dediler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız