Kılıçdaroğlu’nun programı belli oldu

18 Mart Cuma günü Düzce’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, meslek odaları başkan ve yönetimleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kanaat önderleri, Düzce’ye katkısı olan değerlerle birlikte, Düzce’nin sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirileceği CHP Düzce il başkanlığınca planlanan bir dizi programa katılacak.

Kılıçdaroğlu’nun programı belli oldu
16.03.2022 - 18:19
Haber Merkezi

Kılıçdaroğlu güne Kamyoncular Kooperatifinde son zamlarla ezilen ve zor şartlar altında çalışan şoför esnafının sorunlarını dinleyerek başlayacak. Devamında Belediye Kültür Merkezine geçerek burada meslek odaları başkan ve yönetimleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kanaat önderleri, üretici birlikleri ve Düzce’ye katkısı olan değerlerimizle birlikte, ülkemizin ve Düzce’nin sorunlarını ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin çözüm önerilerini konuşacak.

Buluşmanın ardından İstanbul Caddesi esnafı ile bir araya gelecek olan CHP lideri, esnafın pandemi süreci ve sonrasında yaşadıkları sıkıntıları dinleyecek.

Daha sonra Kültür merkezindeki programına Düzceli kadınlarla bir araya gelerek; Cumhuriyet Halk Partisi’nin sosyal yardımlarının sürekliliği, engelli ve evde bakım gibi hizmetlerin yasal güvence altına alınması ve Aile Destek Sigortası projelerini anlatacak ve kadınların sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaşacak.

Son olarak yine Kültür Merkezinde saat 16.30’da Düzceli ve Üniversitesi’nde eğitim gören gençlerle buluşacak olan Kılıçdaroğlu, geleceğe umutla bakmaları için gerekli düşünce ve projelerini anlatıp, gençlerin sorularını yanıtlayarak onlardan da katı almayı hedefliyor.


Editör: C. Sandıkçı