Talih Özcan seçime 1 gün kala son mesajı verdi

Millet İttifakı CHP Düzce 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, yarın yapılacak olan seçimler için son mesajlarını verdi. Türkiye’nin yeni bir dönemin eşiğinde olduğunu ifade eden Talih Özcan, “seçim, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokrasi geleneğine gölge düşürülmeksizin sonuçlanacaktır,” dedi.

Talih Özcan seçime 1 gün kala son mesajı verdi
13.05.2023 - 14:14
Haber Merkezi

CHP Düzce 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, yarın yapılacak seçim öncesinde Millet İttifakı Demokrasi Yürüyüşüne katıldı. Özcan, seçim çalışmaları kapsamında da Akçakoca Çuhallı çarşısında, pazaryerinde esnaf ziyareti yaptı. Millet İttifakı milletvekili adayları ve ittifakı oluşturan partilerin mensupları ile gezen Talih Özcan daha sonra da Kazukoğlu ve Tepeçik mahallelerine gitti.

Seçim öncesinde son mesajlarını veren Talih Özcan, Düzce’de vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini belirtti ve ortak olarak şu görüşlere yer verdi, “ Büyük bir inanç, kararlılık ve gönül rahatlığıyla söylemek isteriz ki, ülkemize baharı getirecek 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine tüm kadrolarımızla hazırız. Milletimiz müsterih olsun. Seçim, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokrasi geleneğine gölge düşürülmeksizin sonuçlanacaktır.Türkiye yeni bir dönemin eşiğindedir. Bu yeni dönem, liyakatli kadrolar, şeffaf ve adil yönetim anlayışıyla inşa edilecektir. Beklentimiz, oy kullanma hakkına sahip seçmenimizin, eksiksiz şekilde, demokrasiye katkı sunmasıdır. Millet İttifakı olarak, güzel ülkemizde demokrasiyi inşa edeceğimize söz veriyoruz.” 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 25.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız