“Oyumuzu değişimden yana kullandık”

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, büyük kurultay hakkında Düzce Postası’na değerlendirmelerde bulundu.

“Oyumuzu değişimden yana kullandık”
6.11.2023 - 16:18
Kübra İLHAN

Kurultayda oylarını yenilikten yana kullandığını belirten Dağıstanlı, şunları dile getirdi: “Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ettik. Kendisi partimize 13 sene hizmet etti. Çok büyük emekleri var. Ama Düzce Örgütümüz değişimin gerektiğine karar verdi. Biz de Düzce Örgütü’nün sesine kulak vererek 6 delegemizle birlikte kurultayda oyumuzu değişimden yana kullandık. Bizim için bir umut oldu. İnsanlar mutlu, yüzler gülüyor. Güzel şeyler olacak.”

“CUMHURİYET HALK PARTİSİ DEVRİMCİ BİR PARTİDİR”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin devrimci bir parti olduğunu söyleyen Dağıstanlı, “Bu devrimler gerektiği yerde yapılmasaydı 100 yıldır Cumhuriyet Halk Partisi olmazdı. Gerektiğinde değişimi yapabildiği için bugünlere geldi. Kılıçdaroğlu kurultaydan önce çekilir diye düşünmüştük, ama yapmadı. Yine de saygı duyuyoruz. 8. Genel Başkanımız Özgür Özel oldu. Kendisi genç, hiperaktif, heyecanlı ve enerjisi çok yüksek biri. Bunun da seçimlerde etkisi olacağını düşünüyorum. Akçakoca Belediyesi ve Düzce Belediyesi nezdinde her şey daha iyi olacak” dedi.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız