Milletvekili Adayı Özcan: “Kaynaşlı halkı refahı hak ediyor”

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan seçim çalışmaları kapsamında Kaynaşlı ilçesini ziyaret etti. Adaylar, ilçe esnafıyla görüşerek, sohbet ettiler.

Milletvekili Adayı Özcan: “Kaynaşlı halkı refahı hak ediyor”
27.04.2023 - 10:51
Haber Merkezi

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde partilerin seçim çalışmaları aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Düzce’de ki ziyaretlerine sürdüren Millet İttifakı Düzce Milletvekili adayları, Kaynaşlı ilçe merkezini ziyaret ederek ardından köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Millet İttifakını oluşturan partilerin il başkanları ve üyeleri de adaylara eşlik ederken, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e de nezaket ziyareti yapıldı.

Millet İttifakı heyeti, Kaynaşlı ilçe merkezinde ki esnaf ziyaretlerinin ardından Sarıçökek, Darıyeri Hasanbey, ve Yeşiltepe köylerine gittiler.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan Kaynaşlı’nın sanayi ve turizm alanlarında öne çıktığına dikkat çekerek, “Kaynaşlı halkının ekonomik gelişmeyle birlikte refah içinde yaşaması gerekiyor. Bunu da Millet İttifakı olarak biz sağlayacağız’ dedi.

Düzce’de üretim seferberliği projesi hazırladıklarını ifade eden Özcan, şu görüşlere yer verdi;

“Düzce’de kalıcı refaha ulaştıracak projelerimizi detaylarıyla anlatmaya devam edeceğim. Çünkü Düzce bunu hak ediyor, halkımız refahı hak ediyor. Bir üretim seferberliği başlatıyoruz, dedim. Planlamayla Düzce’yi büyüten akılla, el birliğiyle bu büyük üretim dönüşümünü gerçekleştireceğiz. Ve sonunda zenginleşen halkımız olacak. Tarlalarıyla baş başa bırakılan, borçlandırılan, ürününe hak ettiği değeri verilmeyen çiftçimizin kimsesizliğini gidereceğiz; çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız.”

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız