Esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan ile siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer Akçakoca’ya çıkarma yaptı. Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterilirken, adaylar alkışlarla karşılandı.

Esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi
1.05.2023 - 15:45
Haber Merkezi

Millet İttifakının Akçakoca programı kanaat önderleri ile yapılan kahvaltı ile başlarken milletvekili adayları ve partililer şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Daha sonra adaylar, Yukarı Mahallesi, Ayazlı Mahallesi ve Akkaya köyünü ziyaret etti. Milletvekili adaylarına gittikleri yerlerde teveccüh gösterildi.

Akçakoca ziyaretinde açıklamalarda bulunan Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, halkla kucaklaşmaya devam ettiklerini belirterek, “Halk bizi istiyor, bunu görüyoruz. Biz herkesle seçimde buluşacağız. Düzceliler sıkıntılar karşısında çare bekliyor. Biz her şeyimizi, programımızı, geldiğimizde hangi konuda neyi yapacağız, sağlıkta, tarımda, sosyal hayatta neyi yapacağız bütün bunların hepsi bizim ortak mutabakat metninde var. Biz, İşvereni karşısında kendisini güvencesiz, kimsesiz hisseden çalışanlarımızın yanında olacağız; yaşamın her alanında örgütlülüğün önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Tarlalarıyla baş başa bırakılan, borçlandırılan, ürününe hak ettiği değeri verilmeyen çiftçimizin kimsesizliğini gidereceğiz; çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız. Özetle her kim kendisini mevcut siyasi iktidarın uygulamalarının sonucu olarak yalnız, çaresiz ve kimsesiz hissediyorsa hak, hukuk ve adalet ilkeleri çerçevesinde yanlarında olacağız.” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız