Milletvekili Hasan Baltacı CHP Düzce ile bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin, örgütsel kapasitesini arttırmak için kurduğu ‘Karadeniz Masası’ çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Milletvekili Hasan Baltacı CHP Düzce ile bir araya geldi
20.01.2022 - 13:49
Haber Merkezi

Artvin, Bartın, Düzce, Giresun, Karabük, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon ve Zonguldak’ta çalışmalar yürütecek olan Karadeniz Masası’nın koordinatörü CHP Parti Meclisi üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Düzce’yi ziyaret etti.

Karabük, Bartın, Sinop, Samsun ve Zonguldak’ın ardından Karadeniz Masası’nın amacı ve çalışma planıyla ilgili ilçe, kadın ve gençlik kolu başkanlarını bilgilendirmek için dün Düzce’ye gelen Hasan Baltacı, son genel seçimlerde 12 ilin 10’undan vekil çıkardıklarını hatırlattı ve 12 ilin toplam milletvekili sayısının 48 olduğunu, gelecek seçimlerde Düzce ve Rize’den de milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

Karadeniz Masası kapsamında, kanaat önderleri ve CHP’ye katılmak isteyen kişilerle bire bir görüşmeler yapılacağını, CHP’nin örgütsel kapasitesini arttıracak temaslarda bulunacaklarını belirten Baltacı, “Karadeniz’de temas kurulacak seçmenlere öncelikli olarak ülkemizi içinde bulunduğu bu darboğazdan nasıl çıkaracağımızı anlatacağız. Gerek ekonomi, gerek demokrasi ve özgürlükler, gerekse çökertilen diğer tüm alanlara ilişkin partimizin çözüm politikalarını seçmenlerimizle paylaşacağız. Örgütümüzün gerçekleştirdiği çalışmalarda nasıl daha başarılı olabilirizi konuşmak ve bir çalışma planı ortaya koymak için bugün Düzce’ye geldik. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. En kısa sürede örgütlerimizin ortaya koyacağı performans sayesinde çalışmalarımızdan olumlu geri dönüşler alacağımıza inanıyorum. Bu çalışmalar bölgemizdeki milletvekili sayımızın ve yerel yönetimlerdeki temsiliyetimizin daha da artmasını sağlayacak. Cumhuriyet Halk Partisi yapılacak ilk seçimde Düzce’den milletvekili çıkaracak. Cumhuriyet Halk Partisi ilk yapılacak seçimde Rize’den milletvekili çıkaracak. Bu hedefe ulaşacağız” diye konuştu.


Editör: M. Çatana