CHP'de bayramlaşma

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü her bayram olduğu gibi Ramazan Bayram’ının ikinci günü il binasında üyeleri ile birlikte bayramlaşma programı düzenledi.

CHP'de bayramlaşma
3.05.2022 - 16:54
Haber Merkezi

Bayramlaşma sırasında açılış konuşması yapan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, yine bir bayram günü hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, üyelerin ve tüm Düzce halkının ramazan bayramını kutladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yaparak iktidara yürümenin yolunun özverili çalışmak ve birliktelik ruhunun güçlenmesinden geçtiğini vurguladı. Cemşit, sözlerine “Bizlere çok büyük sorumluk düştüğünün farkındayız ve bu sorumluluk çerçevesinde seçimlere çok sıkı hazırlıyoruz" dedi. Ardından söz alan Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ise üyelerin ramazan bayramını kutladı. Dağıstanlı “Aydınlık günlere kavuşacağımıza olan inancımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz, bu çerçevede de tüm Düzcelilerin ve Örgütümüzün ramazan bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız