CHP selzedeleri belediye ile bir araya getirdi

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan sel felaketi ile birlikte Yahyalar Mahallesi’nde evleri sel suları altında kalan vatandaşlarımızın yaşadığı problemleri ve çözümleri anlatmaları için Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, vatandaşlar ile Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü’yü bir araya getirdi.

CHP selzedeleri belediye ile bir araya getirdi
8.07.2022 - 20:14
Haber Merkezi

Yaşanan sıkıntılara çözüm gerektiğini belirten Cemşit, ”Selin yaşandığı gün Yahyalardaydım, evlerin halini bizzat gördüm. Felaketten sonra da tekrardan ziyarette bulunduk. Ancak selzedeler yalnız bırakılmış ve seslerini duyurmak istiyorlardı. Sayın Özlü ile telefon görüşmesi gerçekleştirdik ve selzedeleri belediye ile bir araya getirdi. Yahyalar mahallesi sakinleri daha önce de bu derenin taştığını bana ilettiler. Evlerin hepsini tek tek dolaştık giriş kat evlerin eşyalarının hepsinin zarar gördüğünü gördük. Belediye başkanımızdan bu sıkıntının bir daha yaşanmaması için gerekli çalışmaların yapılması için söz aldık. Bizler de gerekli çalışmalara başladık. Konunun takipçisiyiz” şeklinde konuştu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız