Başkan Cemşit grup toplantısında her şeyi gözler önüne serdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanlığı, geçtiğimiz gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Sakarya'da düzenlenen grup toplantısına katıldı. Alınan birçok karanın hem CHP örgütlerine hem de Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulunan CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit:" Türkiye 2023 seçimleriyle yeniden muasır seviyelere ulaşacaktır" dedi.

Başkan Cemşit grup toplantısında her şeyi gözler önüne serdi
16.09.2022 - 12:51
Güncelleme 16.09.2022 - 12:56
Haber Merkezi

CHP Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısını Sakarya'da gerçekleştirdi. 99 yıllık bir geçmişe sahip olan partinin toplantısının ilk kez Sakarya'da gerçekleştirilmesi büyük bir coşkuyla karşılandı. Düzenlenen toplantıya çok sayıda partili de katılım sağladı. CHP Düzce İl Başkanlığı da toplantıya katılan il başkanlıkları arasındaydı. Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Cemşit, toplantının 2023 seçimlerine ön hazırlık olduğunu belirterek;" 13 Eylül günü Sakarya'da düzenlenen grup toplantısına katıldık. Partimizin 99. Yılını kutladık. Yapılan ve yapılması planlanan projelerden bahsettik. CHP'li belediyelerin bu zamana kadar halkımız için yaptığı hizmetlerini aktardık. Seçim çalışmalarıyla ilgili de hasbihal ettik. Bizler için beyin fırtınası yaptığımız bir toplantı oldu. Bizler yurttaşlarımızın bu sevincinden, bu heyecanından anladık ki halk bizleri istiyor. Öyle ki bu toplantı iktidarlığımızın ayak sesleri. Ben de halkımıza buradan sesleniyorum. Muasır seviyelere çıkmamıza az kaldı, sabretsinler. Geliyor gelmekte olan" şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız