Talih Özcan'dan Musıki ziyafeti

Talih Özcan:"1 Nisan şakasını biz yapacağız"

15.09.2023 - 16:51
Güncelleme 15.09.2023 - 18:00
Haber Merkezi

Düzce Musiki Derneği Cumhuriyet Halk partisi Düzce Milletvekili Talih Özcan'ı ağırladı. Üyeleri bizzat dernek binasında ziyaret eden Talih Özcan öğrencilerle tek tek tanışıp, ayrı ayrı sohbet gerçekleştirdi.

1983 yılından itibaren faaliyet gösteren Düzce Musiki Derneği hakkında başkan Gönül Aydın'dan detaylı bilgi edinen Özcan, sonrasında mikrofonu eline alarak, üyelerle ile birlikte "İstanbul Sokakları" adlı eseri seslendirdi.

Ses performansı öğrenciler tarafından alkışlarla karşılanan milletvekili Özcan, dernek üyelerine yaptığı konuşmada şunları kaydetti.

"Çağdaş yaşamın bir koluda müziktir. Sanatın ve sanatçının dün olduğu gibi bu günde her zaman arkasındayız. Böyle kıymetli seslerin bir araya geldiği bu müstesna oluşum için Düzce’nin vekili olarak başkan Gönül Aydın başta olmak üzere, tüm dernek üyelerini kutluyorum. Ben burada sevgiyi gördüm. Bir kardeşiniz olarak da sizleri meclisteki makamımda ağırlamak isterim. Sizlerin talepleri benim için onurdur.“ diyen Özcan şöyle devam etti. “Önümüzdeki yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk partisi olarak son derece iddialıyız. Göreceksiniz 1 Nisan şakasını biz yapacağız. Başkanı biz çıkartacağız".

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: E. Kaan Dursun
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız