CHP grup toplantısında kürsüye çıktı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP milletvekilleri ve 81 il başkanının katılımıyla gerçekleştirilen grup toplantısında kürsüye çıkan Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, yerelde ve genelde başarıyı yakalamak için büyük bir özveriyle çalışacaklarını belirtti.

CHP grup toplantısında kürsüye çıktı
14.11.2023 - 17:36
Güncelleme 14.11.2023 - 18:27

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Meclis'te partisinin kapalı grup toplantısına katıldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İl Başkanları ve Milletvekilleri ile gerçekleştirilen kapalı grup toplantısına 81 il başkanı katılım sağladı. İl Başkanlarının kendilerini tanıtmasıyla başlayan toplantıda, Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı da Düzce örgütü ile ilgili bilgilendirme konuşması yaptı. Birlik, bütünlük içinde büyük bir moralle çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Dağıstanlı, yerelde ve genelde başarıyı yakalamak için büyük bir özveriyle çalışacaklarını belirtti.

Toplantının ikinci kısmında Haftalık Olağan Grup Toplantısına geçildi. Genel Başkan Özgür Özel gündemle ilgili bilgilendirmelerde bulundu ve bütün illere çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantıdan ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özel, partisinin il başkanları ile bundan sonraki süreçte birlik ve bütünlük halinde büyük bir moralle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Bunun bir tanışma toplantısı olduğunu ifade eden Özel, “81 il başkanımız ve 128 milletvekilimiz burada. Kapalı grup toplantısında tanışıyorlar. Ben de bir teşekkür ve açılış konuşması yaptım. Çoğu birbirini elbette tanıyor ama yeni seçilen il başkanlarımız vardı. Kurultay sürecinde de il başkanları ve milletvekillerini bir araya getirecek bir imkan olmamıştı. Onlar gruba katılmak isteyince böyle bir toplantı düşündük” diye konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: H. Merkezi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız