Dr. Serkan ÖZKUL
Dr. Serkan ÖZKUL

Gazete: Düzce Postası

[email protected]

Göğüs Cerrahı

Dramatik

  • 10.08.2022 10:36

Düzce'de yaşanan trafik kazaları tüm hızıyla devam ediyor. Peki denetimler bu kazaların hızına yetişebiliyor mu? Bir şehirde bu kadar çok  kaza olması normal mi? Düzce'deki sürücüler trafikte hata yaparsam bunun maddi ve manevi bedeli ağır olur korkusunu ne kadar içinde taşıyor?

 

Ben şahsen çok üzülüyorum. Belli ki bir yerde sürücüleri rehavete sürükleyen bir denetim yetersizliği var. Özellikle bazı sürücüler sanki zamanla yarışıyormuş gibi ne hız ne de trafik kurallarına uyuyor. Sonuç ağır yaralanmalı hatta ölümlü kazalar. Yazıktır, günahtır etmeyin eylemeyin. Bu kadar başıboşluk hayra alamet değil.

 

'Yağmur yağar çise çise, bugün size yarın bize' dediği gibi ecdadımızın bugün önlemi alınmayan tedbirsizlikler yarın bir başkasının canını yakacak. 'Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır' kaidesi gereği Düzce'deki trafikte yaşanan ağır yaralanmalı ve ölümlü kazaların önlenebilmesi amaçlı daha yoğun denetimlerin olması dileğiyle...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız