Dr. Serkan ÖZKUL
Dr. Serkan ÖZKUL

Gazete: Düzce Postası

[email protected]

Göğüs Cerrahı

Sahipsizlik

  • 14.09.2022 10:41

Zaten gurbette olduğun şu dünyada bir de Kainatın Sahibinden uzaklaşırsan, yaşamak iyice zorlaşır. Aldığın nefes yetmez, gönüldeki kaygılar bitmez, insan yattığı yerden kalkıp dışarı dahi çıkmak istemez. Öyleyse kalıcı değil kiracı olduğun şu dünyada Mülkün Sahibiyle aran iyi olsun.

Sokaklarda sahipsiz köpeklerin hüznünü görünce ben de mahzun olurum. Ama sahipli olanların caddelerdeki yürüyüşü bile bir başkadır. Peki ya insanın sahipsizliği ne olacak ? Özellikle kalabalıklar içindeki yalnızlığı... Çözüm sorunun içinde gizli. Kainatın Sahibi olan Yaradan aynı zamanda bizim kalplerimizin sahibi. Talep eden olursa gönül evini rahmetiyle kuşatıp, muhabbetiyle donatacak olan O'dur.

Velhasıl Mevlam bizleri huzurundan mahrum eylemesin. Mademki bu çağın en büyük hastalığı huzursuzluk öyleyse bizler de Yaradan’ın huzurunda olduğumuzu unutmayalım ve O'nun yakınlığını hissedelim inşaallah.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız