Prof. Dr. Nigar Çakar Düzce’ye Değer kitaplarını sunmak üzere ziyaretlerine devam ediyor

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin Düzce için değer üretme felsefesi ışığında hazırladığı Düzce Tarım Haritası ve Tıbbi Bitki Haritası ile Düzce’nin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlayan çalışmalarının yer aldığı Düzce’ye Değer kitaplarını sunmak üzere ziyaretlerine devam ediyor.

Prof. Dr. Nigar Çakar Düzce’ye Değer kitaplarını sunmak üzere ziyaretlerine devam ediyor
11.03.2022 - 18:00
Güncelleme 11.03.2022 - 18:02
Haber Merkezi

Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaretinin ardından 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret eden Rektör Çakar, Düzce Üniversitesi’ndeki son gelişmeler ve başarılar hakkında bilgi sunarak kitapları ve Düzce’ye ait hazırlanan haritaları takdim etti.

Ziyaretlerine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, siyasi partiler ve yerel yönetimler ile devam edecek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  Düzce Üniversitesi’nin uluslararası alandaki başarıları, bölgesel kalkınma çalışmaları ve eğitim öğretime faaliyetleri hakkında da bilgiler paylaşacak.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız