Düzce Üniversitesi bir protokole daha imza attı

Bölgesel kalkınma adına birçok projeye imza atan Düzce Üniversitesi ile Koç Arıcılık arasında polen üretimi danışmanlığı ve fason dolum hizmeti protokolü imzalandı.

 Düzce Üniversitesi bir protokole daha imza attı
22.03.2022 - 13:30
Haber Merkezi

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda düzenlenen protokole, Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İdris Şahin, Koç Arıcılık adına ise Havva Koç imza attı. İmza töreninde Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Münir Uçak ve Koç Arıcılık çalışanları hazır bulundu.

İmzalanan bu protokolle Düzce Üniversitesi iş birliği anlaşması kapsamında imzaladığı sivil toplum kuruluşlarının ürettiği ürünlerin katma değeri yüksek ürünlere dönüştürülmesi noktasından yola çıkarak, Koç Arıcılık arasında, polenin üretim safhalarının denetlenmesi, kurutulması ve satışa hazır hale getirilmesi amaçlanıyor.

Ticarileşme sürecinde de Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi’nden destek gördüklerini ifade eden Havva Koç, kendilerine yapılan desteklerden dolayı Düzce Üniversitesi yönetimine ve DAGEM Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu’na teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız