Miniklerden Coşku Dolu Gösteri

Minikler programda kurs öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları gösterileri misafirlere sundular.

Miniklerden Coşku Dolu Gösteri
19.01.2019 - 14:17

Çilimli Anaokulu kurs öğretmenleri tarafından hazırlanan dönem sonu gösterisi, Kaymakam Rumeysa Sena Kurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, Okul Müdürü Nuray Eran Türedi ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

Minikler programda kurs öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları gösterileri misafirlere sundular. Kurs programında çocuklara okul öncesi eğitim verilirken, bunun yanında değerler eğitimi ve İngilizce eğitimi de verildi.

Değerler eğitimi ile çocukların sevgi, saygı, dürüstlük, yardımlaşma gibi değerleri kazanması, İngilizce eğitimiyle ise bir dil bir insan sözünden yola çıkılarak çocukların ileriki yaşantılarında kendilerini her ortamda ifade etmeleri amaçlandı.

Gösterilerin çocukların toplum karşısında kendilerini müzik ve dansla ifade etmelerine katkı sağladığını ifade eden Okul Müdürü Nuray Eran Türedi, “Bu gösterilerde beğenilip takdir edilmek onları mutlu eder öz güven sağlamalarına yardımcı olur. Gösterimize katılıp çocuklarımıza karnelerini takdim eden Sayın Kaymakamımıza, Milli Eğitim müdürümüze ve Okul müdürümüze teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca yüksek katılım sağlayan ve duygusal anlar yaşayan velilerimize de teşekkür ederiz. Bu anlamlı gün onlar için ilerde sevgiyle hatırlatacakları bir anı olarak kalacaktır. Programımızın hazırlanmasında emeği geçen kurs öğretmenlerimiz Güler Dereli ve Duygu Pehlivan'a, Değerler Öğretmeni Mukadder Özçelik’e, İngilizce öğretmeni Muhammed Çabuk’a ve sınıf öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Miniklerimize iyi tatiller dileriz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız