Miniklerden sağlık personeline hediye

Şükran Öney Anaokulu Bilim sınıfı öğrencileri, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek tüm doktor ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.

Miniklerden sağlık personeline hediye
14.03.2019 - 15:33

Minik öğrenciler, gece gündüz demeden insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sağlamak için onurlu ve kutsal görevi emekle, sevgiyle, bilgiyle, şevkatle, çalışan tüm sağlık çalışanları için kendi elleriyle kurabiyeler hazırladılar. Hazırladıkları kurabiyeleri Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hümeyra Bayram Akcan, Başhekim Yardımcısı Volkan Temi, Müdür Yardımcısı Sinan Özkurt, Başhemşire Ebru Yavuz’a ziyaret ederek hediye ettiler. Hastaneyi gezen minikler, Dahiliye ve Çocuk servisindeki doktorları ziyaret ederek sağlıklı yaşam hakkında bilgiler aldılar.

Okul Müdürü Emine Taşlı; “Şükran Öney Anaokulu olarak 20 doktor ve 12 sağlık çalışanı velimiz başta olmak üzere büyük özveri ile çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının günlerini minik öğrencilerimiz ile gönülden kutluyoruz” dedi.

              

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız