Testler EBA üzerinden gönderildi

Düzce’de uygulanmakta olan Başarıya Bir Adım Projesi kapsamında son sınıflardaki öğrencilerin ve velilerin sınav kaygıları ile ilgili tedirginliklerini gidermek ve öğrencilerin vakitlerini daha verimli değerlendirmelerini sağlamak amacıyla sınavlara yönelik yeni etkinliklerin düzenlenmesi planlandı.

Testler EBA üzerinden gönderildi
26.03.2020 - 16:09

Düzce genelindeki 8. ve 12. sınıf öğrencilerinin merkezi sınavlara hazır bir durumda olmaları adına Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin konu tekrarlarını yapabilmeleri, öğrendiklerini pekiştirmeleri amacıyla çevrimiçi ortamda her hafta Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden izleme ve değerlendirme testleri yayınlandı.

İzleme ve değerlendirme testleri 23 Mart 2020 tarihinde uygulanmaya başladı ve öğrencilere EBA üzerinden gönderildi.

Öğrenciler eksik konularını online olarak görmekte ve bu hususta geri dönüt verilerek öğrenmenin eksiksizce gerçekleşmesi için ortam hedefleniyor.

EBA üzerinden yayınlanan sorulara şu linkten ulaşılabilecek.

https://drive.google.com/open?id=1q1j4UK0UTO3LaoogurGBUJAT4bmPT4_C

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 16.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız