Öğretmenler Anadolu masalları anlatıyor

Düzce’de öğretmenler Anadolu masallarıyla öğrencilerin evine misafir olmaya devam ediyor.

Öğretmenler Anadolu masalları anlatıyor
28.01.2021 - 15:50

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen Bit Hatun ve Pire Bey Masalı anlatısına 300’e yakın Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf Öğrencisi katıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından planlanan masal saati etkinliğinde, Düzce Anadolu Masalları ailesi okul öncesi ve ilkokul 1.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen anlatılarda minik yürekleri Bit Hatun ve Pire Bey Masalı ile buluşturdu.

23 Nisan İlkokulu Sınıf Öğretmeni Emine Çat koordinatörlüğünde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen anlatılarda, masal öğretmenleri Işık İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Anıl Özbay, Gümüşova Nasreddin Hoca Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Gözde Korkmaz ve Şehit Furkan Kaplanbaba İlkokulu Müdür Yardımcısı Cansu Zey keyifli ve renkli etkinlikler hazırlayarak öğrencilerle masal bağı oluşturdular.

Minik yürekler yoğun katılım ve büyük ilgiyle etkinliğe katıldı. Ara tatilde her Çarşamba 20.30'da etkinliklerin devam edeceği bildirildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız