Düzce’den Ağrı’ya kütüphane yardımı

Ağrı’dan Düzce’ye Tapu Müdürü olarak atanan Gülşen Sağlam, Düzce’de başlattığı kitap kampanyası ile Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde bulunan Telçeker Köyü’nde bulunan ilkokula kitap ve kütüphane yardımında bulundu.

Düzce’den Ağrı’ya kütüphane yardımı
21.06.2021 - 10:29

Düzce Tapu Müdürlüğü’nde geçtiğimiz aylarda başlatılan kitap kampanyası sona erdi. Kampanya kapsamında Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesi’nde bulunan ve İran sınırında yer alan Telçeker Köyü’ndeki ilkokula kitap ve kütüphane yardımı yapıldı.

Ağrı’dan Düzce’ye gelerek Tapu Müdürlüğü göreve başlayan Gülşen Sağlam’ın başlattığı kampanyaya Düzcelilerin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından da destek geldi. Sadece kitap yardımı olarak başlatılan kampanya kapsamında maddi destekler de gelince kütüphane yapılması için de çalışmalar yapıldı. Okulun tüm eksiklikleri de kampanya kapsamında tamamlandı. Tüm mobilyaları da komple yenilenirken, kitaplar önümüzdeki hafta ayrıştırılarak Ağrı’ya gönderilecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız