Turizmde hizmet içi eğitim

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen “Turizme Giriş, Servis Hizmetleri, İletişim ve Düzce’de Turizm” konu başlarıyla hizmet içi eğitim seminerlerinin ikinci etabı başlatıldı.

Turizmde hizmet içi eğitim
21.06.2021 - 10:41

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Sabahattin Parlak, “Turizme Giriş, Servis Hizmetleri, İletişim ve Düzce’de Turizm” konu başlıklarıyla İkinci etap hizmet içi eğitim seminerlerinin açılış programına katıldı.

İlimizin tarihi, kültürel ve doğal kaynaklarını turizme kazandırmak, toplumda turizm bilinci oluşturmak ve bunu kalıcı hale getirmek amacıyla 2021 yılının “Düzce Turizm Yılı” olarak kutlanması ve yıl içerisinde yapılacak faaliyetlerin bu yönde planlaması, uygulanması ve koordinasyonun sağlanmasına karar verilirken, bu çerçevede Düzce Valiliği tarafından ilgili kurum/kuruluş ve STK’ların katılımıyla “Turizm Çalışma Grubu Yürütme Kurulu” ve farklı konu başlıkları altında alt komisyonlar oluşturuldu.

Alt komisyonlarca yürütülen çalışmalar çerçevesinde; Turizm Çalışma Grubu, Eğitim ve Kurs Komisyonu’nca, Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Reyhan Sönmez’in danışmanlığında, otel, lokanta ve kafelere yönelik, “Turizme Giriş, Servis Hizmetleri, İletişim ve Düzce’de Turizm” konu başlıklarıyla hizmet içi eğitim seminerlerinin ikinci etabı başlatılmış olup, eğitimler Düzce TSO Toplantı salonunda gerçekleştiriliyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız