Dilber: Sağlıklı bir eğitim yılı dileriz!

Kent Konseyi Başkanı Arabulucu Av. Ali Dilber, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 Dilber: Sağlıklı bir eğitim yılı dileriz!
7.09.2021 - 13:18

Dilber, mesajında, “Yeni eğitim-öğretim yılımızda başta öğretmenlerimiz olmak üzere öğrencilerimize ve velilerimize huzurlu, başarılı ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı dileriz. Eğitim-öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla, yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımızı belirtmek isterim. Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı, uğurlu ve başarılı olsun. 2021/2022 Eğitim-Öğretim yılının; Pandemi döneminde Sağlıklı neşeli, mutlu ve başarı dolu günlerle geçmesi dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız