Yılın okul öncesi eğitim kurumu yöneticisi seçildi

Türkiye genelinde “Okul Öncesi Eğitim Zirvesi” olarak her yıl düzenlenen ve “Geleceğin Eğitimcileri Ödülleri”nde 2021 yılında Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi “Yılın Okul Öncesi Eğitim Kurumu Yöneticisi” seçildi.

Yılın okul öncesi eğitim kurumu yöneticisi seçildi
21.01.2022 - 13:31
Haber Merkezi

Gelecek Eğitimde Derneği’nce düzenlenen “Okul Öncesi Eğitim Zirvesi”nde 2021 yılının teması “Hayalinin Peşini Bırakma” olmuştu. “Alternatif eğitim Modellerinin Anaokulu Uygulamaları” ile 2021 Yılının Okul Öncesi Eğitim Kurumu Yöneticisi Ödülünü kazanan Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi oldu.

Yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile ulusal ve uluslararası birçok kurumdan ve organizasyondan ödüller alan Nuray Eran Türedi, yapmış olduğu değerlendirmede; bu başarılarına bir yenisini daha eklemiş olduklarını belirtti. Türedi, modern eğitim tekniklerinin ve eğitimde ortaya çıkan gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, bugüne kadar çalışmalarına destek vererek aldıkları ödüllerde pay sahibi olan bütün paydaşlarına teşekkürlerini iletti.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız