Düzce Spor Lisesi öğrencileri açık kampüste

Halkın Düzce Üniversitesi’ni daha yakından tanımasına imkan sağlayan Açık Kampüs uygulamasına bu ay Düzce Spor Lisesi öğrencileri konuk oldu.

Düzce Spor Lisesi öğrencileri açık kampüste
26.05.2022 - 11:18
Güncelleme 26.05.2022 - 13:57
Haber Merkezi

Halka Düzce Üniversitesi’nin kapılarını açan ve kamuoyu tarafından da her geçen gün takdir edilen Açık Kampüs’te, Düzce Spor Lisesi öğrencileri, öğretmenleri rehberliğinde Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret etti. Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları Arş. Gör. Rümeysa Alper ile Arş Gör. Abdülkadir Abdullah, Fakültenin; eğitim-öğretim faaliyetleri, bölümleri, bilimsel, sosyal ve kültürel etkinlikleri, kampüs imkanları ve başarıları gibi birçok konu hakkında aydınlatıcı bilgiler paylaştı. Yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde konuk öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Düzce Üniversitesi öğretim elemanları, onların kariyer planlarına ışık tutacak değerlendirmelerde bulundu.

Spor Bilimleri Fakültesi’nin ardından Yüzme Havuzu, Tenis Kortları, Stadyum ve Fitness Salonu gibi modern spor tesislerini ziyaret eden ve Öğrenci Merkezi’yle programlarına devam eden konuk öğrenciler, son olarak Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin’i ziyaret etti.

Düzce Spor Lisesi öğrencilerini Düzce Üniversitesi’nin düzenlediği sportif ve kültürel etkinliklere davet eden Prof. Dr. İdris Şahin, onlara Açık Kampüs Diplomalarını takdim etti. Düzce Üniversitesi’nin kendilerine gösterdiği ilgiden duydukları mutluluklarını ifade eden konuk öğretmenler ve öğrenciler, Açık Kampüs Diploması ile Düzce Üniversitesi gönüllüsü oldu.


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız