Çilimli Anaokulu’nda e’Twinning sergisi

Mayıs ayının gelmesi ve havaların ısınmasıyla öğrenciler yaparak yaşayarak öğrenme çalışmalarına kaldıkları yerden devam ediyor.

Çilimli Anaokulu’nda e’Twinning sergisi
26.05.2022 - 11:23
Güncelleme 26.05.2022 - 11:25
Haber Merkezi

Çilimli Anaokulu ve İbrahim Hoşver İlkokulu’nun ortaklaşa yürüttüğü “Geri Dönüşen Oyuncağım” adlı proje kapsamında öğrenciler aile katılımı ile geri dönüşüm malzemelerinden oyuncaklar yaptı. Aileleriyle birlikte yaptıkları oyuncakları okula getirerek sergi oluşturan minikler, gelen misafirlere oyuncaklarını tanıttı ve yapım aşamalarından bahsetti.

Çilimli Kaymakamı Gizem Bayguş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, İlçe Şube Müdürleri Öner Savaşkan ve Ahmet Yakupoğlu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Aydın Koca, Halk Eğitim Müdürü Soner Menteşe ve Müdür Yardımcısı Muhammet Düzgün, İbrahim Hoşver İlkokulu Müdürü Hüseyin Çelebi’nin katılımıyla gerçekleşen etkinlik gözlemelerin yenmesi serginin incelenmesi ile son buldu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız